TÜRKİYE – İRAN TARIMSAL İŞ FORUMU HAKKINDA

Türkiye – İran Tarımsal İş Forumu Duyurusu
Birliğimiz ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işbirliğinde, 25 Ekim 2016 Salı Günü, Birliğimiz Kabul Salonu’nda, iki ülkenin Tarım Bakanları ve Birliğimiz Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun iştirakleriyle, Türkiye-İran Tarımsal İş Forumu gerçekleştirilecektir. İş Forumunun ardından arzu eden firmalarımız, katılımcı İranlı firmalara ile ikili görüşmeler gerçekleştirebilecektir.
Etkinliğin programı ve İran’dan katılım sağlaması beklenen firmaların listesi Birliğimiz web sitesinin (www.tobb.org.tr)”Hizmetler/Uluslararası İş İmkanları-Ülke Duyuruları-İran” bölümünde yer almaktadır. Listeye yeni isimler eklenme olasılığına karşın program ve liste düzenli olarak güncellenecektir.
İkili görüşme gerçekleştirecek firmalarımızın, görüşme gerçekleştirmek istedikleri İranlı firmayı belirtip, web sitemizde yer alan katılım formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak, 24 Ekim 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Birliğimize e-posta yoluyla (kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.
Üyelerimize duyurulur.

Bu gönderiyi paylaş